TOTAL’den Paraf sahiplerine özel 60 TL değerinde Parafpara!

Türkiye’nin lider akaryakıt markalarından TOTAL İstasyonları, Paraf sahiplerine akaryakıt alışverişlerinde ParafPara kazandıran yeni bir kampanya başlatıyor.

1 Nisan-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında Paraf üyesi TOTAL İstasyonlarında geçerli olacak kampanya kapsamında, farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dördüncü 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişi 50 TL ParafPara kazandırıyor. Kampanya dahilinde dört işlemini de TOTAL İstasyonları üzerinden mobil ödeme ile yapanlar toplamda 60 TL ParafPara kazanıyor.

Kazanılan ParafParalar, kazanılan tarihten bir sonraki gün kartlara yüklenerek, 25 Mayıs 2021 tarihine kadar Paraf üyesi TOTAL İstasyonlarında yapılacak akaryakıt ve otogaz alımında kullanılabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Paraf sahipleri, ilk harcamadan önce Paraf Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak ya da TOTAL yazıp 3404’e ücretsiz SMS göndererek katılım sağlayabilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TOTAL’den Paraf sahiplerine özel 60 TL değerinde Parafpara! için yorumda bulun

    TOTAL’den Paraf sahiplerine özel 60 TL değerinde Parafpara! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TOTAL’den Paraf sahiplerine özel 60 TL değerinde Parafpara! için ilk yorumu yapabilirsin.