Spor Tırmanışı Türkiye Şampiyonası’nda Mustafa Sacit Sümer Türkiye 2’ncisi Oldu

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Mustafa Sacit Sümer, Spor Tırmanış Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye 2’ncisi oldu.

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Tırmanış Küçükler A-B ve Gençler Bouldering Türkiye Şampiyonası Isparta’da yapıldı.

Hafta sonu gerçekleştirilen şampiyonada Nevşehir’i temsil eden Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Mustafa Sacit Sümer Türkiye 2’ncisi oldu.

Daha önce katıldığı şampiyonalarda önemli dereceler elde eden Sümer, yaş kategorisinde Türki Milli Takımı Aday Kadrosunda yer almaya hak kazandı.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran da Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Spor Tırmanış Antrenörü İrem Selen Kafalı ve Türkiye 2’ncisi olan Mustafa Sacit Sümer’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Spor Tırmanışı Türkiye Şampiyonası’nda Mustafa Sacit Sümer Türkiye 2’ncisi Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Spor Tırmanışı Türkiye Şampiyonası’nda Mustafa Sacit Sümer Türkiye 2’ncisi Oldu için yorumda bulun

    Spor Tırmanışı Türkiye Şampiyonası’nda Mustafa Sacit Sümer Türkiye 2’ncisi Oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Spor Tırmanışı Türkiye Şampiyonası’nda Mustafa Sacit Sümer Türkiye 2’ncisi Oldu için ilk yorumu yapabilirsin.