PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli!

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, sanatseverlere desteğini sürdürüyor. PeP’in yeni kampanyası PeP Visa Kart kullanıcılarına tüm sanat etkinliklerinde 50 indirim kazandırıyor.

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, yaşamın zorluklarından ve hengâmesinden uzaklaşarak bir ara vermek isteyen tüm kullanıcılarını sanat etkinliklerine davet ediyor. Yeni kampanyasıyla sanata ve sanatseverlere katkı sunmaya devam eden PeP, Türkiye’nin her yerinde gerçekleşen tüm sinema, tiyatro, konserlerin bilet ücretlerinin 50’sini kullanıcılarına iade edecek. 31 Temmuz 2022’ye kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için PeP Visa kart sahibi olmak yeterli.

Kampanya PeP Visa Fiziksel Kart ile yapılacak fiziki ve sanal POS alışverişleri kapsayacak ve bilet harcamalarından kazanılacak 50 tutar bir yıl içinde harcanabilecek. Kazanılan tutar PeP Visa Fiziksel, PeP Troy Fiziksel ve PeP Sanal Kart ile yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek. Müşteri bazında olan kampanya, yiyecek, içecek harcamaları ile restoran ve gece kulübü kapsamında sayılan konser veya etkinlikleri kapsamıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli! için yorumda bulun

    PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli! için ilk yorumu yapabilirsin.