Park Afyon Ziyaretçilerine iPhone 13 Hediye Ediyor

Zafer Bölgesi’nin en gözde alışveriş merkezi Park Afyon, 14 Şubat-31 Mart tarihleri arasında alışveriş merkezindeki mağazalardan 250TL ve üzeri alışveriş yapan ve kampanyaya katılan 5 ziyaretçisine çekilişle iPhone 13 armağan ediyor.

Park Afyon, ziyaretçilerini keyifli etkinlikler, tiyatro oyunları, konserler ve muhteşem sürprizlerle şaşırtmaya devam ediyor. Park Afyon, yeni kampanyasıyla ziyaretçileri arasından 5 şanslı kişiye çekilişle Iphone 13 hediye ediyor. 14 Şubat-31 Mart tarihleri arasında Park Afyon’da bulunan mağazalardan aynı gün içinde yapılan her 250TL ve üzeri alışverişe 1 çekiliş hakkı veriliyor. Çekilişe katılmak isteyenlerin alışveriş merkezinde 1. katta bulunan kampanya kayıt standına gelerek alışveriş fişlerini beyan etmeleri ve istenilen bilgileri vermeleri yeterli oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Park Afyon Ziyaretçilerine iPhone 13 Hediye Ediyor için yorumda bulun

    Park Afyon Ziyaretçilerine iPhone 13 Hediye Ediyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Park Afyon Ziyaretçilerine iPhone 13 Hediye Ediyor için ilk yorumu yapabilirsin.