Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’dan Hakan Dobada İçin Taziye Mesajı

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, geçirdiği trafik kazası sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Nevşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personellerinden Hakan Dobada için taziye mesajı yayımladı.

Hakan Dobada’nın vefatı nedeniyle büyük üzüntü yaşadığını ifade eden Belediye Başkanı Savran, “Elim bir kaza sonucu aramızdan ayrılan mesai arkadaşımız Hakan Dobada’ya Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Rabbim mekânını cennet eylesin.” dedi.

Nevşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nde şoför olarak görev yapan Hakan Dobada, 22 Eylül 2022 günü Gülşehir yolunda trafik kazası geçirmiş ve kaza sonrasında kaldırıldığı Nevşehir Devlet Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’dan Hakan Dobada İçin Taziye Mesajı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’dan Hakan Dobada İçin Taziye Mesajı için yorumda bulun

    Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’dan Hakan Dobada İçin Taziye Mesajı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’dan Hakan Dobada İçin Taziye Mesajı için ilk yorumu yapabilirsin.