Müzeyyen Senar eserleriyle müzik ziyafeti

Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü’nün şubat ayı konseri, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Salonu’nda gerçekleşti. İki bölümden oluşan konserde; Meriç Ersal yönetiminde sahne alan orkestra sanatçıları, Müzeyyen Senar ile tanınmış olan birbirinden seçkin eserlerle müzik severlere keyifli anlar yaşattı.

Katılımın yoğun olduğu gecede, Türk Sanat Müziği Bölümü’nün ses ve saz sanatçıları performanslarıyla izleyicilerden tam not aldı. Konserde “Ne olursun güzelim sevsen beni”, “Gönül nedir bilene gönül veresim gelir”, “Şarkılar seni söyler dillerde nağme adın” ve “Sarı kurdelem sarı” gibi Müzeyyen Senar ile sevilen eserler seslendirildi.

AK Parti Milletvekili Refik Özen, meclis üyeleri Faruk Adıyaman ve Aslıhan Köse, gecenin sonunda Şef Meriç Ersal ile Türk Sanat Müziği Bölümü sanatçılarına çiçek takdim etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Müzeyyen Senar eserleriyle müzik ziyafeti için yorumda bulun

    Müzeyyen Senar eserleriyle müzik ziyafeti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Müzeyyen Senar eserleriyle müzik ziyafeti için ilk yorumu yapabilirsin.