Başlangıç / Gündem / Mehmet Savran’dan mahalle ziyareti – İGF HABER

Mehmet Savran’dan mahalle ziyareti – İGF HABER

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, hafta sonu Sümer Mahallesi, 15 Temmuz Mahallesi, 350 Evler Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 2000 Evler Mahallesi, Cevher Dudayev Mahallesi ve Bekdik Mahallesi’nde ev ziyaretlerinde bulundu. Evlerine konuk olduğu vatandaşların sıcak ve samimi ilgisi ile karşılaşan Savran, vatandaşlarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

Vatandaşlara, yıl içerisinde hayata geçirecekleri yeni projeler hakkında bilgi vererek istişarelerde bulunan Savran, çocuklar ve gençlerle de yakından ilgilendi.

Tüm vatandaşlara verdikleri destekten dolayı teşekkür eden ve onların güvenlerine layık olabilmek için tüm gücüyle çalışmayı sürdüreceğini belirten Savran, “Dinlemeden, sevmeden, gönüle girmeden olmaz. Mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev geziyorum. Çünkü sizleri, Nevşehir’imizi çok seviyorum. Bizler, halkımıza hizmet etmek için, milletimizle beraber olmak için varız. Burada vatandaşlarımızla çok güzel istişareler yapıyoruz. Şehrimizin dertleriyle dertleniyor, çözüm önerileri sunuyoruz. Bizlere kucak açan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak

Hakkında: Haber

Kontrol Ediliyor

İzmit’te balık tezgahlarına denetim – İGF HABER

KOCAELİ (İGFA) – Denetim konusunda tedbiri elden bırakmayan İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Tarım ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu uncela bonus veren siteler