Kaan’ın hayalini Başkan Soner Çetin gerçekleştirdi

Fanatik Beşiktaş taraftarı olan 12 yaşındaki Kaan Aydoğdu, gönül verdiği takımını statta izlemek için Başkan Soner Çetin’den yardım istedi. Başkan Soner Çetin’in yardımıyla maçı protokol tribününden izleyen Kaan’ın böylece hayali gerçek oldu.

Adana Demirspor ile Beşiktaş Türkiye Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonunun 25’inci haftasında Yeni Adana Stadyumunda karşılaştı. Fanatik Beşiktaş taraftarı olan 12 yaşındaki Kaan Aydoğdu da maça giderek taraftarı olduğu siyah beyazlı takımı kendi gözleriyle görmek istedi. Kaan, çok büyük ilginin olduğu maça girmek için Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’den annesi aracılığıyla yardım istedi. Kaan’ın annesi Sabriye Aydoğdu Başkan Soner Çetin’e ulaşarak Kaan’ın talebini iletti. Başkan Soner Çetin de seve seve Kaan’a yardımcı olabileceğini söyledi.

Yeni Adana Stadyumunun önünde Başkan Soner Çetin’le buluşan Kaan burada iki heyecanı birden yaşadı. Hem Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’le tanışan Kaan Aydoğdu hem de kendi gönül verdiği takımın maçını stadyumda izleme fırsatı buldu. Başkan Soner Çetin’e çok teşekkür eden Kaan’ın büyük heyecanla izlediği Adana Demirspor-Beşiktaş maçı 1-1’lik beraberlikle sonuçlandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kaan’ın hayalini Başkan Soner Çetin gerçekleştirdi için yorumda bulun

    Kaan’ın hayalini Başkan Soner Çetin gerçekleştirdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kaan’ın hayalini Başkan Soner Çetin gerçekleştirdi için ilk yorumu yapabilirsin.