Gurbetçi Futbolcudan Lösemili Çocuklara Sevgililer gününde FB forma hediyesi

Almanya doğumlu gurbetçi futbolcu Cihan Duman, sevgililer günü geleneği haline getirdiği hastanede tedavi gören çocuklara ziyaret için İstanbul’a geldi.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Lösemi tedavisi gören yaşları 2-16 yaş arasındaki 40 çocuğa Fenerbahçe’nin yıldız futbolcuları tarafından imzalanan formalarla birlikte çeşitli hediyeler veren futbolcu Cihan Duman, bu anlamlı günde çocukların yüzünü güldürmek için ‘sevgi şifadır’ dedi.

Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi Uzmanı Prof. Dr Barış Malbora ile birlikte farklı yaş gruplarından kanser tedavisi gören 40 çocuğa Fenerbahçe Kulübünün Yıldız futbolcularının imzaladığı formaları verirken, onların gözlerindeki mutluluğu gördüğünü söyleyen 26 yaşındaki eski futbolcu 2 yıl önce sağlık sorunları nedeniyle profesyonel spor hayatına ara verdiğini, bu arada hastaneye gelip giderken özellikle çocuk hastaları gözlemlediğini dile getirdi. Hem onlara, hem de onlara bakan ailelere tedavinin devam etme sürecinde, sevgi şifası projesi ile destek vermek istediğini söyledi.

Sevginin iyileştirici ve şifalandırıcı gücüne çok inandığını elinden gelse tüm çocukların hayallerini gerçekleştirmek istediğini söyleyen Cihan Duman, sarı-lacivert takıma gönül veren miniklerin gönlünü, sevgililer gününde aldı.

2 yıl önce spor hayatına sağlık nedeniyle son veren genç futbolcu daha önce Fethiye Spor ve KKTC de futbol takımlarında oynuyordu. Şimdi ise spor camiası ve çocuklar arasında köprü kurarak, çocukları sevindirecek ‘Sevgi şifası’ projeleri düzenliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Gurbetçi Futbolcudan Lösemili Çocuklara Sevgililer gününde FB forma hediyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gurbetçi Futbolcudan Lösemili Çocuklara Sevgililer gününde FB forma hediyesi için yorumda bulun

    Gurbetçi Futbolcudan Lösemili Çocuklara Sevgililer gününde FB forma hediyesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gurbetçi Futbolcudan Lösemili Çocuklara Sevgililer gününde FB forma hediyesi için ilk yorumu yapabilirsin.