Güneş, Spotify EQUAL Listesinde Times Meydanında!

‘Apple Music’in “Yıldızı Parlayanlar Türkiye” projesinin “Yükselen Yıldız” sanatçısı olarak çıkış yapan genç yetenek Güneş, global çapta başarı elde etmeye devam ediyor. Spotify’ın müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek üzere kurduğu global müzik programı olan EQUAL’ın listesinde yer alan Güneş, geçtiğimiz ay New York Times Meydanı’nda Türk kadın sanatçı olarak yerini aldı.

Türkiye’de RnB-Pop müziğe yepyeni bir sound getiren Güneş, ülkemizi ulusal çapta temsil etmeye devam ediyor. R&B ruhunu kucaklayan çok katmanlı parçalarıyla dinleyicilerini bambaşka bir dünyaya davet eden genç yetenek, Spotify’ın global müzik programı olan EQUAL’ın listesinde New York Times Meydanı’nda Türk kadın sanatçı olarak yerini aldı. Başarısını katlayarak sektörde emin adımlarla ilerleyen sanatçı yeni projeleri ile de müzikseverlerle buluşmaya devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Güneş, Spotify EQUAL Listesinde Times Meydanında! için yorumda bulun

    Güneş, Spotify EQUAL Listesinde Times Meydanında! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Güneş, Spotify EQUAL Listesinde Times Meydanında! için ilk yorumu yapabilirsin.