Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme Projesi Protokolü İmzalandı

Malkara Belediyesi’nin Trakya Kalkınma Ajansına 2022 Yılı Teknik Destek Programı Temmuz – Ağustos döneminde sunduğu TR21 / 22 / TD – 01 / 00315 numaralı “Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme” projesi protokolü, 11 Ekim 2022 Salı günü saat 14.30’da Trakya Kalkınma Ajansı Binası toplantı salonunda Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin arasında imzalandı.

Trakya Kalkınma Ajansı’ndan destek almaya hak kazanan “Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme” projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan eğitim ile Malkara Belediyesi’nde görev yapan personel, uzman, yönetici düzeyinde görevlilerin verimli bir çalışma hayatı performansı sergilemeleri, finansal analizlerin doğru tespiti yapılarak fayda maliyet verimliliğinin arttırılması ve belediyenin hizmet kalitesini arttırılması sağlanacaktır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme Projesi Protokolü İmzalandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme Projesi Protokolü İmzalandı için yorumda bulun

    Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme Projesi Protokolü İmzalandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme Projesi Protokolü İmzalandı için ilk yorumu yapabilirsin.