COCA-COLA, Yeni Sezonda Valorant Türkiye Ligi’nin İsim Sponsoru Olüyor

Her sezona damga vuran projelerle 2019’dan beri RIOT GAMES ile iş birliğini sürdüren COCA-COLA, yeni sezonda VALORANT Türkiye Ligi’nin isim sponsorluğunu üstlenecek. Aynı zamanda tüm yıl sürecek olan Türkiye’nin ilk kadın VALORANT turnuvalar serisi olan ESA Open Fire Rebels’in de ana partneri olacak.

Coca-Cola, 2019’da çok oyunculu taktiksel FPS video oyunları kategorisine hızlı bir giriş yapan ve yayınlandığı ilk günden itibaren Türkiye’de de büyük ilgi gören VALORANT Oyunu’nun ilk kez yapılacak plan profesyonel espor ligi’nin isim sponsoru olacağını açıkladı.

Ligin Yeni Adı: Coca-Cola Birlik

Riot Games’in, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde VALORANT Oyunu’nun profesyonel liglerini espor organizatörü iş ortakları üzerinden yapma kararı alması üzerine Türkiye için ESA Esports & Media Riot’un münhasır VALORANT Espor İş Ortağı olarak seçildi. Dünyanın en büyük VALORANT topluluklarından birine sahip olan ülkemizin tek başına bir bölge sayıldığı bu sistem içinde, ülkemizdeki lig adının Türkçe olmasına karar verildi ve lige tüm ülkeyi ortak bir paydada birleştirecek “Birlik” ismi koyuldu. ESA’nın organizasyonunu yapacağı ligin adı 2022 yılı için Coca–Cola’nın isim sponsorluğuyla birlikte “Coca-Cola: Birlik” olarak anılacak.

ESA Open Fire Rebels’in Ana Partneri Coca-Cola

Kadınlara her alanda desteğini sürdüren Coca-Cola, VALORANT Ligi’nin isim sponsorluğu ile yetinmeyip, bütün yılı kapsayacak Türkiye’nin ilk kadın VALORANT turnuva serisi olacak olan ESA Open Fire Rebels ile de ana partnerlik anlaşması imzaladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • COCA-COLA, Yeni Sezonda Valorant Türkiye Ligi’nin İsim Sponsoru Olüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. COCA-COLA, Yeni Sezonda Valorant Türkiye Ligi’nin İsim Sponsoru Olüyor için yorumda bulun

    COCA-COLA, Yeni Sezonda Valorant Türkiye Ligi’nin İsim Sponsoru Olüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak COCA-COLA, Yeni Sezonda Valorant Türkiye Ligi’nin İsim Sponsoru Olüyor için ilk yorumu yapabilirsin.