CHP’li Milletvekili Erbay’dan Başkan Atabay’a Ziyaret

CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ı ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekili Burak Erbay, bir dizi etkinliğe katılmak üzere Didim’e geldi. Partidaşı Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ı makamında ziyaret eden Milletvekili Erbay’a CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak da eşlik etti.

Didim ve Muğla’da yapımı süren yatırımların değerlendirildiği görüşme sonrası Milletvekili Erbay ve Başkan Atabay, ilçede bulunan bir spor merkezinin açılışına katıldı.

AMFİ TİYATROYA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Açılışın ardından Milletvekili Erbay ve Başkan Atabay, incelemelerde bulunmak üzere Didim 2’nci Koy’da yapımı süren amfi tiyatro şantiyesine gitti. .Şantiyede yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Atabay, Milletvekili Erbay’ı amfi tiyatronun açılışına davet etti. Milletvekili Erbay, amfi tiyatro projesi ve Didim Belediyesi’nin çalışmalarından övgü dolu sözlerle bahsederek CHP’li başkanların destekçisi olmaya devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. CHP’li Milletvekili Erbay’dan Başkan Atabay’a Ziyaret için yorumda bulun

    CHP’li Milletvekili Erbay’dan Başkan Atabay’a Ziyaret için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CHP’li Milletvekili Erbay’dan Başkan Atabay’a Ziyaret için ilk yorumu yapabilirsin.