British Council’da üst düzey atama

Mayıs 2015’ten bu yana British Council Türkiye Pazarlama, Dijital ve İletişim Direktörü olarak görev yapmakta olan Meltem Günyüzlü Ateş, 1 Şubat 2022 tarihi itibariyle Avrupa ve Amerika Bölgeleri için Pazarlama Operasyonları Merkezi Lideri görevine getirildi.

British Council bünyesinde Mayıs 2015’ten bu yana Türkiye Pazarlama, Dijital ve İletişim Direktörü olarak görev yapmakta olan Meltem Günyüzlü Ateş, 1 Şubat 2022 tarihi itibariyle Avrupa ve Amerika Bölgeleri için Pazarlama Operasyonları Merkezi Lideri görevine getirildi. Pazarlama ve iletişim alanında 20 yıllık deneyime sahip olan Ateş, yeni görevinde 50’nin üzerinde ülkeyi kapsayan iki bölgenin pazarlama operasyonlarının yönetilmesinden sorumlu olacak ve pazarlamanın dönüşümünde ve dijitalleşmede önemli rol oynayacak.

Mayıs 2011’de British Council’a katılan Meltem Günyüzlü Ateş, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2001 yılında yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. 10 yıl boyunca, Lowe and Partners ve McCann Erickson gibi önde gelen reklam ajanslarında Grup Müşteri Direktörü ve Stratejik Planlayıcı rollerinde görev aldı ve Akbank’ta değişim yönetimi alanında uzman danışman olarak çalıştı. Ateş, aynı zamanda üniversitelerde ve bağımsız eğitim kurumlarında pazarlama ve iletişim alanlarında ders verdi. Ateş, Rota Yayınları için Don Peppers ve Martha Rogers tarafından yazılan ‘Kazandıran Müşteri’ adlı pazarlama kitabını tercüme etmiştir ve abdi ltd’den İnsan Sermayesi Yatırım Planlaması alanında profesyonel sertifikaya sahiptir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. British Council’da üst düzey atama için yorumda bulun

    British Council’da üst düzey atama için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak British Council’da üst düzey atama için ilk yorumu yapabilirsin.