Boehringer Ingelheim Dubai GulfIP Hayvan Sağlığı Bölümü Direktörü Gürkan Ulusoy Oldu

2020 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı Ülke Müdürü görevini yürüten Gürkan Ulusoy, merkezi Dubai’de bulunan Körfez Arap Ülkeleri, İran, Pakistan (GulfIP) Hayvan Sağlığı Bölümü İş Birim Direktörlüğü’ne atandı.

İnsan ve hayvan sağğını geliştirme hedefiyle faaliyetlerini sürdüren araştırma ve geliştirme odaklı ilaç şirketi Boehringer Ingelheim Türkiye, yeni atamalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Boehringer Ingelheim Türkiye; Türkiye Hayvan Sağğı Ülke Müdürü görevini yürüten Gürkan Ulusoy’un, merkezi Dubai’de bulunan Körfez Arap Ülkeleri, İran, Pakistan (GulfIP) Hayvan Sağğı Bölümü’ne İş Birim Direktörü olarak atandığını duyurdu. Hayvan Sağğı sektörünün deneyimli ismi Ulusoy’un yeni görevinde Körfez Arap Ülkeleri, İran, Pakistan (GulfIP) Hayvan Sağğı ekibine liderlik edeceği, iç ve dış paydaşlarla iş birliği yaparak bölgenin finansal hedeflerine ulaşması sürecinde önemli rol oynayacağı belirtildi. Aynı zamanda Ulusoy’un tüm yönetim süreçlerinden ve bu süreçlerin firmanın operasyonel yapısı ve yasal düzenlemelerle olan uyumluluğu ve denetiminden sorumlu olacağı aktarıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Ana Sayfa
  • Sağlık
  • Boehringer Ingelheim Dubai GulfIP Hayvan Sağlığı Bölümü Direktörü Gürkan Ulusoy Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boehringer Ingelheim Dubai GulfIP Hayvan Sağlığı Bölümü Direktörü Gürkan Ulusoy Oldu için yorumda bulun

    Boehringer Ingelheim Dubai GulfIP Hayvan Sağlığı Bölümü Direktörü Gürkan Ulusoy Oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boehringer Ingelheim Dubai GulfIP Hayvan Sağlığı Bölümü Direktörü Gürkan Ulusoy Oldu için ilk yorumu yapabilirsin.