Atletizmde genç sporcular Bursa’dan madalyalar ile döndü

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları U16 Salon Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye 3’üncüsü olurken iki sporcumuzda yaş kategorilerinde bronz madalya kazandı.

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen U16 Salon Türkiye Şampiyonası hafta sonu Bursa’da yapıldı.

Türkiye’nin çeşitli illerinden 526 sporcunun katıldığı şampiyonada; Furkan Arslan, Berat Özey, Abdullah Aslan ve Recep Can Sapmaz’dan oluşan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Takımı 4*200 metre bayrak koşusunda Türkiye 3’üncüsü oldu.

Şampiyonada ayrıca 2008 doğumlu kızlar 1500 metre de Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Zehra Aldatmaz bronz madalya kazanırken 2007 doğumlu erkekler 800 metre kategorisine ise sporcumuz İbrahim Gökgöz bronz madalyanın sahibi oldu.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran da, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Antrenörleri Hakan Köstekçi ve İsa Demir ile sporcular Furkan Arslan, Berat Özey, Abdullah Aslan, Recep Can Sapmaz, İbrahim Gökgöz ve Zehra Aldatmaz’ı tebrik etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Atletizmde genç sporcular Bursa’dan madalyalar ile döndü için yorumda bulun

    Atletizmde genç sporcular Bursa’dan madalyalar ile döndü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Atletizmde genç sporcular Bursa’dan madalyalar ile döndü için ilk yorumu yapabilirsin.