Aşk 1 Şey Değildir Sevgililer Günü’ne Özel Mudanya’da Sahnelendi

Mudanya Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Tiyatro M.O.T’un Sevgililer Günü’ne özel sahnelenen “Aşk 1 Şey Değildir”, Mudanya’da tiyatroseverlerle buluştu.

Oyun öncesinde Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde katılımcılar keman dinletisiyle karşılandı. Modern çağda evlilik kurumu çatısı altında kadın ve erkek ilişkisinin sorgulandığı, sorumlulukların, kıskançlığın, sadakatin, özverinin, güvenin, hoşgörünün ve aşkın irdelendiği “Aşk 1 Şey Değildir” adlı komedi, Mudanyalı seyirciden tam not aldı.

Oyunun sonunda oyunculara teşekkür eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Aşk çok şeydir aslında… Yaşadığımız Mudanya’dır. Havadır, doğadır, çevredir, insandır, topraktır. 780 bin kilometre karesi vatan olarak emanet edilen Türkiye Cumhuriyetidir. Bize laik, demokratik, çağdaş bir ülke bırakan Mustafa Kemal Atatürk’tür. Aşk her şeydir.

Her günümüz sevgiyle olsun. Hayatın tüm güzellikleri bizimle olsun. Tüm hemşehrilerimin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlarım” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aşk 1 Şey Değildir Sevgililer Günü’ne Özel Mudanya’da Sahnelendi için yorumda bulun

    Aşk 1 Şey Değildir Sevgililer Günü’ne Özel Mudanya’da Sahnelendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aşk 1 Şey Değildir Sevgililer Günü’ne Özel Mudanya’da Sahnelendi için ilk yorumu yapabilirsin.